31.5.2017

Fyzioterapie

Fyzioterapie

   Základním cílem fyzioterapie je léčba funkčních poruch pohybového aparátu, mezi něž řadíme například blokády kloubů, svalové spasmy a další, s využitím anatomických a fyziologických poznatků pohybového aparátu. Hlavním diagnostickým a zároveň terapeutickým „nástrojem“ je terapeutova ruka, která nám dává mnoho okem nespatřitelných, a přesto nepostradatelných informací dokreslujících celkový obraz pacientova problému. Hmatem zjišťuje nejen tuhost a napětí svalstva, ale zároveň i teplotu a vlhkost kůže poukazující na reflexní změny daných míšních segmentů.

   Moji specializací je fyzioterapie a rehabilitace dospělých a dětí. Klientům je poskytována kvalitní a profesionální péče ve všech směrech, především osobní přístup. Pro každého klienta je vytvořen individuální program, který vede k postupnýmu zlepšení celkovýho stavu, výkonnosti a zlepšení kvality života. Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připravená Vám poskytnout ty nejlepší služby.

   Provádím komplexní fyzioterapii u akutních i chronických stavů, po úrazech a zlomenín kĺbov, nebo jako u diagnoz zmrznute rameno, syndrom karpalneho tunela, tenisovy a golfovy loket, inkontinencie, poruchy dychania, morbus bechterev…

   Samozřejmostí je u umně individuální a vždy pozitivní přístup. Těším se na Vaši návštěvu.