20.11.2017

Reference

Josef Novák

U Mgr. Dany Olejnikové jsem absolvoval kurs PIR a mobilizační techniky. Oba kursy byly organizovány v malých skupinkách, a tak si každý účastník mohl jednotkové dovednosti několikrát vyzkoušet a získat tak jistou s jejich aplikací. Zvláště dovednosti z kursu PIR jsem mohl s velkým úspěchem užívat hned od počátku své praxe a stále zažívám příjemná překvapení nad jejich účinností. Kurz mobilizačních technik je skvělým úvodem do problematiky mobility pohybového ústrojí. Rád bych absolvoval u této lektorky nějaký následný kurz rozšiřující a prohlubující znalosti v této oblasti.
Dana Olejniková je příjemný člověk se schopností přehledně, srozumitelně a vtipně předávat znalosti v daném oboru.

Standa S.

U Dany jsem absolvoval už dvě školení. Mobilizačky a pirky. Obě dvě školení vedla srozumitelně a všechno nám hezky vysvětlila a samozřejmě i ukázala. Navíc byla ochotná posloužit i jako figurantka, což svědčí i o její odvaze 🙂 Co se mi líbí je, že kontroluje, jak se člověku v tomto oboru daří a v případě, že si u něčeho nejsem jistý, mohu s ní případ konzultovat, nebo klienta přeposlat.

Jsn Nosek.

Budu hodně stručný 🙂 Kurz jsem si užil parádní přístup vysvětlivky žádné průtahy vřele doporučuji

Václav K.

Tak se dostavily první úspěchy s mobilizacema, velmi účinný způsob odstranění blokací a okamžitá úleva od bolesti.Tuto pochvalu píšu za spokojenou řádku klientů, jejíž rada se vcelku úspěšně rozrůstá. Úžasný pocit a mockrát děkuji za znalosti získané u Vás 🙂

Ondřej Veselý

Byl jsem na různých kurzů po praze ale tohle mělo úroven 🙂 oceňuji profesionální přístup a vědomosti lektorky.

Anna Hausprová

Hodne kvalitné a poučné. Veľmi ľudský prístup, odbornosť lektora

Veronika Hubková

Co se mi líbilo na kurzu? Zkušenosti a vědomosti pani lektorky, je přístup k nám. Celý průběh kurzu byl vynikající. Kurzy jsou vedené výborně s největším důrazem na profesionální praktické zkušenosti lektorky.

Martin Novotný

Skvělý, určitě se přihlásím na další kurzy

Lenka Galová

Lektorka každému studentu přistupuje individuálně-ráda předvede hmaty ,vysvětlí, poradí , pomůže! Chtěl jsem zkusit něco nového!

Vašek Pataky

Kurz mobilizačných technik mne obohatil. Fajn byla profesionalita a praxe.

Andrea Špirková

Vyborny masersky kurz a uvazuji o dalším kurzu u Vas. Dobre podane informace 🙂

David Kašický

Nadmieru spokojný s kurzom mobilizační techniky . Dobre investovane peniaze. Odbornost lektorky a ľudský prístup bol super.