20.11.2017

Reference

Věra B.

Kurz Metoda PIR byl pro mne přínosem, velkou výhodou je malý okruh účastníků, každý si tak může prakticky vyzkoušet vše co je potřeba, paní lektorka se každému individuálně pečlivě a s profesionalitou věnuje. Z těchto důvodů u pí. Mgr. Olejníkové  budu ráda absolvovat ještě další kurz.

Veronika P.

U Dany Olejnikove jsem absolvovala kurz sportovni a rekondicni masaze, vse je strucne vysvetleno, ukazano, lektorka je moc mila a profesionalni, komunikace perfektni.

Tesim se na dalsi kurz pod jejim vedenim.

Martina K.

Od začátku až do konce, samé klady, je vidět profesionální přístup , neuvěřitelné znalosti a vnímavý  lidský přístup. Moc se těším na další kurz 🙂

Josef Novák.

U Mgr. Dany Olejnikové jsem absolvoval kurs PIR a mobilizační techniky. Oba kursy byly organizovány v malých skupinkách, a tak si každý účastník mohl jednotkové dovednosti několikrát vyzkoušet a získat tak jistou s jejich aplikací. Zvláště dovednosti z kursu PIR jsem mohl s velkým úspěchem užívat hned od počátku své praxe a stále zažívám příjemná překvapení nad jejich účinností. Kurz mobilizačních technik je skvělým úvodem do problematiky mobility pohybového ústrojí. Rád bych absolvoval u této lektorky nějaký následný kurz rozšiřující a prohlubující znalosti v této oblasti.
Dana Olejniková je příjemný člověk se schopností přehledně, srozumitelně a vtipně předávat znalosti v daném oboru.

Standa S.

U Dany jsem absolvoval už dvě školení. Mobilizačky a pirky. Obě dvě školení vedla srozumitelně a všechno nám hezky vysvětlila a samozřejmě i ukázala. Navíc byla ochotná posloužit i jako figurantka, což svědčí i o její odvaze 🙂 Co se mi líbí je, že kontroluje, jak se člověku v tomto oboru daří a v případě, že si u něčeho nejsem jistý, mohu s ní případ konzultovat, nebo klienta přeposlat.

Jan Nosek.

Budu hodně stručný 🙂 Kurz jsem si užil parádní přístup vysvětlivky žádné průtahy vřele doporučuji

Václav K.

Tak se dostavily první úspěchy s mobilizacema, velmi účinný způsob odstranění blokací a okamžitá úleva od bolesti.Tuto pochvalu píšu za spokojenou řádku klientů, jejíž rada se vcelku úspěšně rozrůstá. Úžasný pocit a mockrát děkuji za znalosti získané u Vás 🙂

Ondřej Veselý

Byl jsem na různých kurzů po praze ale tohle mělo úroven 🙂 oceňuji profesionální přístup a vědomosti lektorky.

Anna Hausprová

Hodne kvalitné a poučné. Veľmi ľudský prístup, odbornosť lektora

Veronika Hubková

Co se mi líbilo na kurzu? Zkušenosti a vědomosti pani lektorky, je přístup k nám. Celý průběh kurzu byl vynikající. Kurzy jsou vedené výborně s největším důrazem na profesionální praktické zkušenosti lektorky.

Martin Novotný

Skvělý, určitě se přihlásím na další kurzy

Lenka Galová

Lektorka každému studentu přistupuje individuálně-ráda předvede hmaty ,vysvětlí, poradí , pomůže! Chtěl jsem zkusit něco nového!

Vašek Pataky

Kurz mobilizačných technik mne obohatil. Fajn byla profesionalita a praxe.

Andrea Špirková

Vyborny masersky kurz a uvazuji o dalším kurzu u Vas. Dobre podane informace 🙂

David Kašický

Nadmieru spokojný s kurzom mobilizační techniky . Dobre investovane peniaze. Odbornost lektorky a ľudský prístup bol super.